Vykurovanie

 

V dnešnej dobe si môžu zákazníci na základe spôsobu odovzdávania tepla z vykurovacích telies zvoliť jeden z týchto druhov systému vykurovania:

  1. Sálavé vykurovanie - prevažuje odovzdávanie tepla do miestnosti radiáciou (sálaním), malá časť konvekciou - prúdením (podlahové, stenové, infražiariče,...) 
  2. Konvekčné vykurovanie - teplo sa odovzdáva konvekciou (prúdením) pričom sa ohrieva vzduch, ktorý odovzdáva teplo okolitým konštrukciám (klasické radiátory, vykurovacie rebríky, konvektory,...)
  3. Teplovzdušné výkurovanie - priamo ohrievaný vzduch v miestnosti výmenníkom vetracej a vykurovacej jednotky (napr. teplovzdušné vykurovanie Atrea s.r.o.)
  4. Kombinované vykurovanie - je kombináciou predchádzajúcich  typov vykurovania (napr. kombinácia podlahového vykurovania s teplovzdušným, a pod.)

Naša firma realizuje vykurovanie pre rodinné domy, byty aj komerčné priestory. Pri voľbe typu vykurovania zohľadňujeme požiadavky klienta a typ stavby tak, aby bolo vykurovanie čo najefektívnejšie. Zabezpečujeme projekt, dodávku, montáž , záručný a pozáručný servis.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a vyžiadajte si cenovú ponuku.

Naše overené značky v oblasti vykurovania: